Zarządzenie 31 /2009 Burmistrza Płotów z dnia 12 maja 2009 r. w sprawie: powołania składów obwodowych komisji wyborczych w cele przeprowadzenia głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w dniu 07 czerwca 2009r.
Zarządzenie 31 /2009
Burmistrza Płotów
z dnia 12 maja 2009 r.
w sprawie: powołania składów obwodowych komisji wyborczych w cele przeprowadzenia głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w dniu 07 czerwca 2009r.
Na podstawie art. 48 ust. 11 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 roku - Ordynacja
wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
(Dz.U. Nr 46, poz. 499 i Nr 74, poz.786), powołuję następujące składy obwodowych komisji wyborczych w Gminie Płoty w celu przeprowadzenia glosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 07 czerwca 2009 r.:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, z siedzibą w Urzędzie Miejskim w Płotach:
-
Wojsznis Tekla
-
Ćwielowska Dorota
-
Bakalarska Iwona
-
Kawczak Maria
-
Łasowski Łukasz
-
Jachimowicz Jolanta
-
Jarząb Krzysztof
-
Kocik Barbara
-
Hospodarysko Marzenna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, z siedzibą w Domu Strażaka:
-
Biegajło Irena
-
Mirecka Monika
-
Gajewska Joanna
-
Smolara Danuta
-
Piłat Monika
-
Liszniańska Joanna
-
Bajkowska Anna
-
Falarz Katarzyna
-
Bajkowski Ryszard
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, z siedzibą w Klubo - Kawiarni w Słudwii:
-
Liszniańska Stanisława
-
Najderek Wanda
-
Klimko Joanna
-
Ochwat Zdzisław
-
Czapkowski Władysław
-
Nikrewicz Izabela
-
Szewczyk Agata
-
Janek Marzena
-
Maliński Ryszard
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, z siedzibą w SP w Mechowie:
-
Chudy Janina
-
Chomicz Bazyli
-
Bugzel Anna
-
Romaszko Joanna
-
Widorowska Irena
-
Pawlaczyk Jadwiga
-
Skrzypiec Grażyna
-
Falarz Bożena
-
Kacperski Marek
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, z siedzibą w SP w Wicimicach:
-
Marek Elżbieta
-
Gołąb Antoni
-
Krupa Katarzyna
-
Zinkiewicz Marek
-
Zając Stanisław
-
Mazur Krzysztof
-
Borkowska Teresa
-
Matczak Maria
-
Krawczyk Anna
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, z siedzibą w SP w Wyszoborze;
-
Karyba Katarzyna
-
Frączyk Agnieszka
-
Janczewski Arkadiusz
-
Andrejczuk Danuta
-
Skotnik Agnieszka
-
Przybysławski Janusz
-
Szewczyk Janina
-
Kawiorska Krystyna
-
Przybysławski Paweł
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, z siedzibą w Klubie Rolnika w Wyszogórze;
-
Rusin Eugenia
-
Stachyra Zofia
-
Kos Teresa
-
Romanko Małgorzata
-
Zielińska Zofia
-
Tomkalski Marian
-
Orłowska Feliksa
-
Charkiewicz Elżbieta
-
Grabczak Irena
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, z siedzibą w Zakładzie Karnym w Płotach;
-
Burak Zbigniew
-
Stachyra Janusz
-
Klimko Szymon
-
Rusin Krzysztof
-
Noryca Marek
-
Rachubiński Łukasz
-
Smolarz Łukasz
-
Tarczyńska Dorota
-
Sikora Stanisław
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Sławomir Kwiatkowski Data wytworzenia:
24 cze 2009
Osoba dodająca informacje
Sławomir Kwiatkowski Data publikacji:
24 cze 2009, godz. 11:44
Osoba aktualizująca informacje
Sławomir Kwiatkowski Data aktualizacji:
25 cze 2009, godz. 10:20