Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Płotach

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

Tagi

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA PŁOTÓW z dnia 16 lutego 2010 r.zawiadamia się wszystkie strony w sprawie wydania decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego pn.: "Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej ? stacji przekaźnikowej zapewniającej transmisję sygnału do innych stacji operatora P4 za pomocą anten radioliniowych w skład, której wchodzą: maszt wolnostojący o konstrukcji kratowej o wysokości do 56 m npt, radiolinie zainstalowane na maszcie oraz urządzenia steruj

PPiGG.AK.7331-47/10

Płoty, dnia 16.02.2010r.

 

 

OBWIESZCZENIE

 BURMISTRZA PŁOTÓW

 z dnia 16 lutego 2010 r.

 

 

Na podstawie art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego oraz art. 53 ust.1 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. nr 80, poz. 717 z późniejszymi zmianami),

 

zawiadamia się

wszystkie strony w sprawie

wydania decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego pn.: „Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej – stacji przekaźnikowej zapewniającej transmisję sygnału do innych stacji operatora P4 za pomocą anten radioliniowych w skład, której wchodzą: maszt wolnostojący o konstrukcji kratowej o wysokości do 56 m npt, radiolinie zainstalowane na maszcie oraz urządzenia sterujące zlokalizowane u podstaw masztu” w m. Wicimice, gm. Płoty (dz. nr 251).

Burmistrz Płotów w dniu 12 lutego 2010 r. wydał decyzję ustalającą lokalizację inwestycji celu publicznego pn.: „Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej – stacji przekaźnikowej zapewniającej transmisję sygnału do innych stacji operatora P4 za pomocą anten radioliniowych w skład, której wchodzą: maszt wolnostojący o konstrukcji kratowej o wysokości do 56 m npt, radiolinie zainstalowane na maszcie oraz urządzenia sterujące zlokalizowane u podstaw masztu” w m. Wicimice,  gm. Płoty (dz. nr 251).

Z treścią w/w decyzji można zapoznać się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Płotach w pokoju nr 17  (od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530).

Na niniejszą decyzję służy stronom odwołanie do samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie za pośrednictwem Burmistrza Płot w terminie 14 dni od daty doręczenia.

Zgodnie z art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego doręczenie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od publicznego ogłoszenia.

Niniejsze ogłoszenie zostaje podane stronom do wiadomości przez zamieszczenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim oraz przez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Płotach.

 

 

 

 

Wywieszono na tablicy ogłoszeń

w Urzędzie Miejskim w Płotach dnia:

16 lutego 2010r.

 

 

Zdjęto z tablicy ogłoszeń dnia:

...........................................................


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Sławomir Kwiatkowski

Data wytworzenia:
16 lut 2010

Osoba dodająca informacje

Sławomir Kwiatkowski

Data publikacji:
16 lut 2010, godz. 11:37

Osoba aktualizująca informacje

Sławomir Kwiatkowski

Data aktualizacji:
16 lut 2010, godz. 11:37