Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Płotach

WYNIK OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO pn. "Dowóz niepełnosprawnych uczniów z ternu Gminy Płoty do Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego w Gryficach przy ul. 3 Maja 4".

WYNIK OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO


pn. Dowóz niepełnosprawnych uczniów z ternu Gminy Płoty do Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego w Gryficach przy ul. 3 Maja 4”.


 

Komisja konkursowa informuje, iż w dniu 22 grudnia 2015r. został rozstrzygnięty Otwarty Konkurs Ofert na zadanie z zakresu:

działalność na rzecz osób niepełnoprawnych, tj. nauka, edukacja, oświata i wychowanie

- dotacje w kwocie 31.649,00 zł otrzymuje:

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gryficach

Komisja w składzie powołanym Zarządzeniem Nr 96/2015 Burmistrza Gminy Płoty z dnia 21 grudnia 2015 r. dokonała otwarcia oferty na realizację zadań publicznych w zakresie pn. „Dowóz niepełnosprawnych uczniów z terenu gminy Płoty do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczego w Gryficach”


Wymieniona wyżej oferta wpłynęła w wyznaczonym terminie.

Zgodnie z art. 15 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, członkowie Komisji stwierdzili, iż oferta spełnia wymogi zawarte w Regulaminie Otwartych Konkursów Ofert, jak również wymogi określone w cyt. ustawie i w ogłoszeniu o konkursie.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Sać 24-12-2015 15:44
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 24-12-2015
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Sać 23-02-2016 11:11