Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Płotach

WYKAZ CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W GMINIE PŁOTY

WYKAZ CZŁONKÓW OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W GMINIE PŁOTY

nr obwodu

funkcja

imię

drugie imię

nazwisko

miejscowość

typ organu zgłaszającego

nazwa organu zgłaszającego

1

przewodniczący

Elżbieta

 

Żukowska

Płoty

WBP

 

1

zastępca przewodniczącego

Łukasz

 

Rachubiński

Płoty

KW

Komitet Wyborczy PSL

1

członek

Elżbieta

 

Pastuszka

Wyszobór

UZU

 

1

członek

Agnieszka

 

Przybyłek

Płoty

KW

KWW „Kukiz'15”

1

członek

Michał

Konrad

Wojsznis

Płoty

KW

KW Platforma Obywatelska RP

1

członek

Wiesława

Teresa

Peczkis

Słudwia

KW

KW Razem

1

członek

Marta

 

Michałowska

Płoty

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

1

członek

Patrycja

 

Chojnacka

Płoty

KW

KWWSP

1

członek

Monika

Elżbieta

Bakalarska

Płoty

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

2

przewodniczący

Dorota

Anetta

Cwielowska

Płoty

KW

KWWSP

2

zastępca przewodniczącego

Danuta

Grażyna

Szajner

Płoty

KW

KW Platforma Obywatelska RP

2

członek

Zofia

Janina

Stachyra

Czarne

KW

KW Razem

2

członek

Regina

Maria

Matuszak

Płoty

KW

Komitet Wyborczy PSL

2

członek

Marianna

Wiesława

Poździk

Płoty

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

2

członek

Danuta

 

Sioła

Wyszobór

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

2

członek

Justyna

 

Kudyk

Płoty

KW

KWW „Kukiz'15”

2

członek

Grażyna

 

Kasprza

Płoty

WBP

 

3

przewodniczący

Beata

Sylwia

Krzywda

Dobiesław

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

3

zastępca przewodniczącego

Aleksandra

Małgorzata

Barsul

Płoty

KW

KWWSP

3

członek

Izabela

Sylwia

Szarzyńska

Lisowo

KW

KW Razem

3

członek

Stanisława

Krystyna

Liszniańska

Płoty

KW

KW Platforma Obywatelska RP

3

członek

Beata

Marta

Jędrasik

Płoty

KW

KWW „Kukiz'15”

3

członek

Arkadiusz

 

Janczewski

Płoty

KW

Komitet Wyborczy PSL

3

członek

Agnieszka

Wioletta

Bakalarska

Słudwia

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

3

członek

Ryszard

Jan

MalińskiI

Płoty

WBP

 

4

przewodniczący

Renata

Maria

Melnik

Płoty

WBP

 

4

zastępca przewodniczącego

Dorota

 

Tarczyńska

Słudwia

KW

KW Platforma Obywatelska RP

4

członek

Aleksandra

Ewa

Walukiewicz

Płoty

KW

KWW „Kukiz'15”

4

członek

Janina

 

Szewczyk

Wyszobór

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

4

członek

Agnieszka

 

Miśkiewicz

Płoty

KW

Komitet Wyborczy PSL

4

członek

Magdalena

Józefa

Kulesza

Płoty

KW

KW Razem

4

członek

Sylwia

 

Klewicz

Płoty

KW

KWWSP

4

członek

Mariola

 

Górecka

Wyszobór

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

5

przewodniczący

Aldona

Danuta

Kuczyńska

Płoty

KW

KW Razem

5

zastępca przewodniczącego

Grażyna

Kazimiera

Skrzypiec

Mechowo

KW

KWWSP

5

członek

Anna

 

Zięba

Płoty

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

5

członek

Bożena

 

Ulaczyk

Krężel

KW

Komitet Wyborczy PSL

5

członek

Jadwiga

 

Siupka

Płoty

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

5

członek

Anna

Katarzyna

Olejniczak

Karczewie

KW

KWW „Kukiz'15”

5

członek

Anna

 

Kielar

Płoty

KW

KW Platforma Obywatelska RP

5

członek

Rafał

Robert

Jakubcewicz

Płoty

WBP

 

6

przewodniczący

Irena

Krystyna

Widorowska

Mechowo

WBP

 

6

zastępca przewodniczącego

Małgorzata

 

Karcz

Sowno

KW

KWWSP

6

członek

Iwona

Maria

Taśmińska

Mechowo

KW

Komitet Wyborczy PSL

6

członek

Janusz

 

Stachyra

Czarne

KW

KW Razem

6

członek

Katarzyna

 

Michałowska

Płoty

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

6

członek

Beata

Ewa

Kolanica

Płoty

KW

KW Platforma Obywatelska RP

6

członek

Marzena

 

Borowik

Płoty

KW

KWW „Kukiz'15”

6

członek

Agnieszka

 

Bajkowska

Płoty

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

7

przewodniczący

Agnieszka

Ewa

Skotnik

Wyszobór

KW

KWWSP

7

zastępca przewodniczącego

Barbara

 

Kocik

Płoty

WBP

 

7

członek

Elżbieta

 

Krakowska

Wyszobór

KW

Komitet Wyborczy PSL

7

członek

Anna

Maria

Mirecka

Płoty

KW

KW Platforma Obywatelska RP

7

członek

Paulina

 

Maksymiuk

Lisowo

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

7

członek

Joanna

Aneta

Iwaszko

Płoty

KW

KWW „Kukiz'15”

7

członek

Maria

 

Górecka

Wyszobór

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

7

członek

Agnieszka

 

Frączyk

Wyszobór

KW

KW Razem

8

przewodniczący

Zbigniew

Józef

Burak

Kocierz

KW

KW Platforma Obywatelska RP

8

zastępca przewodniczącego

Andżelika

Sylwia

Sobczak

Modlimowo

WBP

 

8

członek

Emilia

 

Żemła

Natolewice

KW

Komitet Wyborczy PSL

8

członek

Ewa

 

Zielińska

Modlimowo

KW

KWW „Kukiz'15”

8

członek

Teresa

 

Sokołowska

Wyszobór

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

8

członek

Agata

Iwona

Leszak

Wyszobór

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

8

członek

Elżbieta

Maria

Kuczyńska

Płoty

KW

KWWSP

8

członek

Joanna

Agnieszka

Chrul

Płoty

KW

KW Razem

9

przewodniczący

Jakub

Józef

Malinowski

Słudwia

KW

KW Platforma Obywatelska RP

9

zastępca przewodniczącego

Damian

Grzegorz

Górecki

Wyszobór

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

9

członek

Bartosz

 

Krawiec

Płoty

KW

KWWSP

9

członek

Piotr

Paweł

Klimkowski

Wicimice

WBP

 

9

członek

Adam

Mateusz

Turek

Pniewo

KW

Komitet Wyborczy PSL

9

członek

Aleksandra

Justyna

Szewczyk

Wyszobór

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

9

członek

Damian

 

Ratajczyk

Płoty

KW

KW Razem

9

członek

Agnieszka

Wiesława

Jankowska

Słudwia

KW

KWW „Kukiz'15”

10

przewodniczący

Anna

Ewa

Porębska

Makowice

WBP

 

10

zastępca przewodniczącego

Jolanta

Beata

Smolińska

Wyszobór

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

10

członek

Alicja

Anna

Kwiatkowska

Płoty

KW

KWWSP

10

członek

Jadwiga

 

Żemła

Wicimice

KW

KW Platforma Obywatelska RP

10

członek

Antoni

Krzysztof

Gołąb

Lusowo

KW

KW Razem

10

członek

Krystyna

Joanna

Gibka

Pniewo

KW

Komitet Wyborczy PSL

10

członek

Teresa

Anna

Borkowska

Wyszobór

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

10

członek

Krzysztof

Edmund

Bajkowski

Płoty

KW

KWW „Kukiz'15”

11

przewodniczący

Marek

 

Wypijewski

Płoty

KW

KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

11

zastępca przewodniczącego

Jacek

 

Jankowski

Słudwia

WBP

 

11

członek

Norbert

Rajmund

Kuczyński

Płoty

KW

KWWSP

11

członek

Zbigniew

 

Krakowski

Wyszobór

KW

Komitet Wyborczy PSL

11

członek

Agnieszka

 

Klucznik

Płoty

KW

KW Razem

11

członek

Mirosław

Piotr

Bakalarski

Płoty

KW

KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sławomir Kwiatkowski 15-10-2015 13:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 15-10-2015
Ostatnia aktualizacja: Sławomir Kwiatkowski 15-10-2015 13:02