Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Płotach

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA PŁOTÓW z dnia 9 października 2009 r. zawiadamia się wszystkie strony w sprawie wydania decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego pn.: ?Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 polegająca na budowie masztu wolnostojącego o konstrukcji kratowej o wysokości do 70m npt wraz z instalacją na nim anten nadawczych i radiolinii oraz posadowienie urządzenia sterującego u podstaw masztu? w m. Płoty, przy ul. Żwirki i Wigury 11, obręb nr 1 (dz. nr 23/2).

OBWIESZCZENIE

 BURMISTRZA PŁOTÓW

 

 z dnia 9 października 2009 r.

 

 

Na podstawie art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego oraz art. 53 ust.1 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. nr 80, poz. 717 z późniejszymi zmianami),

 

                                                                       zawiadamia się

                                                           wszystkie strony w sprawie

wydania decyzji o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego pn.: „Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 polegająca na budowie masztu wolnostojącego o konstrukcji kratowej o wysokości do 70m npt wraz z instalacją na nim anten nadawczych i radiolinii oraz posadowienie urządzenia sterującego u podstaw masztu” w m. Płoty, przy ul. Żwirki i Wigury 11, obręb nr 1  (dz. nr 23/2).

 

Burmistrz Płotów w dniu 5 października 2009 r. wydał decyzję odmawiającą ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego pn.: „Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 polegająca na budowie masztu wolnostojącego o konstrukcji kratowej o wysokości do 70m npt wraz z instalacją na nim anten nadawczych i radiolinii oraz posadowienie urządzenia sterującego u podstaw masztu” w m. Płoty, przy ul. Żwirki i Wigury 11, obręb nr 1 (dz. nr 23/2).

 

Z treścią w/w decyzji można zapoznać się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Płotach w pokoju nr 17  (od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530).

 

Na niniejszą decyzję służy stronom odwołanie do samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie za pośrednictwem Burmistrza Gryfic w terminie 14 dni od daty doręczenia.

 

Zgodnie z art. 49 kodeksu postępowania administracyjnego doręczenie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od publicznego ogłoszenia.

 

Niniejsze ogłoszenie zostaje podane stronom do wiadomości przez zamieszczenie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim oraz przez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Płotach.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sławomir Kwiatkowski 13-10-2009 11:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 13-10-2009
Ostatnia aktualizacja: - 13-10-2009 11:05