Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Płotach

WYNIK OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO pn. "Dowóz niepełnosprawnych uczniów z ternu Gminy Płoty do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Gryficach przy ul. 3 Maja 4".

WYNIK OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA POWIERZENIE REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO


 

pn. Dowóz niepełnosprawnych uczniów z ternu Gminy Płoty do Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego w Gryficach przy ul. 3 Maja 4”.

 

Komisja konkursowa informuje, iż w wyniku Otwartego Konkursu Ofert, który został rozstrzygnięty dnia 27 grudnia 2012 r. na zadanie z zakresu:

działalność na rzecz osób niepełnoprawnych, tj. nauka, edukacja, oświata i wychowanie

- dotacje w kwocie 24.000,00 zł otrzymuje:

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gryficach

 

Komisja w składzie powołanym Zarządzeniem Nr 81/2012 Burmistrza Gminy Płoty z dnia 27 grudnia 2012 r. dokonała otwarcia oferty na realizację zadań publicznych w zakresie pn. „ Dowóz niepełnosprawnych uczniów z terenu gminy Płoty do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczego w Gryficach”

Zgodnie z art. 15 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, członkowie Komisji stwierdzili, iż oferta spełnia wymogi zawarte w Regulaminie Otwartych Konkursów Ofert, jak również wymogi określone w cyt. ustawie i w ogłoszeniu o konkursie.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sławomir Kwiatkowski 27-12-2012 13:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 27-12-2012
Ostatnia aktualizacja: - 27-12-2012 13:06